Kedimde Saç Kıran

Mysumer

Kedimin üstünde böyle şeyler olmaya başladı saç kıtan diyr tahmin ettim öyle mi acaba. Eğer öyleyse nasıl geçer bir bilgisi olan var mı ?

1 CEVAP

Gozdetemizel

İnstagramdan ecosinefer hesabina bi bakar misiniz? Tabi ki bu sac kiran mi mantar mi nedir once hekim karar versin,ancak tedavi kisminda netice alamazsaniz bi de bu urune bakin derim.genelde kullananlar sonuc almis.ancak doktor tedavisi kararlastirilmadan kullanmayin tabi.cok gecmisler olsun