Sadece Tavuk Yiyor

Kedisideli

4-5 gün önce apartmanın önünde rastlaştık büyük ihtimal terkedilmiş. Aç kalmaması için bakmaya başladım fakat köpek maması aldım petshoptan yemedi açıkta satılanlardan dedim alışık değil herhalde evden yemek vermeye başladım makarna , mantı vs yemedi depresyonda sandım dedim birde tavuk deniyeyim tavuğu bir güzel yedi ve sonra farkettimki beyfendi etçil gibi duruyor. Huyunu beslenme şeklini bilmediğim için yavaş yavaş çözmeye başlıyorum mesrla başında beklemezsem yemeği hiç yemiyor açta kalsa sürekli tavukla beslenen hayvanlardada her vitamini almıyor ve uyuz yaptığı söylemini aldım ne yapabilirim fikri olan

2 CEVAP

Ayse_naz_G

evet iç parazit yapar ya pişmiş vereceksiniz yada pişirdiğiniz et suyuna her gün bi öncekinden biraz fazla olacak şekilde kuru mama karıştıracaksız

Ayse_naz_G

evet iç parazit yapar ya pişmiş vereceksiniz yada pişirdiğiniz et suyuna her gün bi öncekinden biraz fazla olacak şekilde kuru mama karıştıracaksız