Su Kaplumbağam Yemek Yemiyor

mpryusuf

Kış aylarına girdiğimizden beri kaplumbağam yemek yemiyor.
Akvaryumda yaşıyor ve sırtını kurulamak için tümsek de var. Arada vitamin damlatıyorum suyuna. Haftada bir suyunu değiştiriyorum.
Yaklaşık 2-3 aydır ne verdiysem yemedi. Elma sebze yem vs...
Önerisi olan var mı?

3 CEVAP

Gozdetemizel

Onerilik bisey oldugunu sanmam kaplumbaganiz kis uykusunda ve yememesi normal.kabugunu islatin duzenli olarak.

mpryusuf

Teşekkür ederim. Ne sıklıkla kabuğu ıslatalım. 2 gündür dışarı çıkardım kanepenin altında uyuyor

Ayse_naz_G

bende bir an korktum 2-3 aydır yemiyor deyince kış aylarında uykuya dalıyorlar bir arkadaşında vardı ölü gibi yatıyodu sonra kış uykusuna yattığını öğrenci rahatlamıştık ama bence saçma onlar soğuk olduğu zaman uyuyor ama ev sıcak yani bir tezatlık var...