Kedim İlk Defa Hamile

Utkan92

Merhaba 9,5 aylık kedim ilk defa hamile kalıyor. Bu dönemde verebileceğiniz tavsiyelere açığız. Vitamin vs bişeyler kullanmalımıyız doğuma nasıl hazırlamamız gerekiyor tecrubesi olanlar paylaşırsa sevinirim. İyi akşamlar

2 CEVAP

Gozdetemizel

Sanirim ilk 1 aydan sonra yavrularin protein kalsiyum alip saglikli gelismesi icin cat&kitten mamaya baslamaniz gerekli.hekim zaten bilgileri vermistir.saglikla dogsunlar insallah

Fulyakopuk

Peynir ev yapımı yoğurt bunları hem çok seviyolar hemde çok besleyici haftada 3-4kere verebilirsiniz yavru maması vermek ve yavru yaş mama desteği hariç hiç bişey yapmanıza gerek yok