Mantar Mı ?

Mantar olabilir mi ?

3 CEVAP

Bilgeylmz

Evet mantara benziyor. Zaman kaybetmeden veterinere götürün. Zrem falan işi çözmüyor, tecrübemden söylüyorum. Biz mantar kremi aldık bütün kafasına yayıldı. sizin de öyle olmasın. Vakit kaybetmeden götürün aşı olsun. Tek ve kalıcı çözüm aşı. Yara daha küçük olabilir ama onu kaşıyarak büyütecektir.

Utkan92

Merhaba, mantardan bende çok çektim veterinere götürdüğümde mantar aşısı olmuştu kedim. Sonra mantarı dahada arttı ve hatta banada bulaştı.. zor geçen bi hastalık ve evede yayılıyor malesef. Elma sirkesiyle sarımsağı suyla karıştırıp mantar olan bölgeye sürün. Etkisi olacaktır

Tesekkur ederim arkadasimin kedisi veterinere goturecek birde burdan sormak istedim @Bilgeylmz