Köpeğim Gerekenden Çok Mama Yiyiyor.

Köpeğimin kilosuna ve yaşına göre günlük yemesi gereken miktar 149-225 gr arası iken köpeğim sabah 150 gr, akşam 150 gr yiyiyor. Öğlen 100 gr verdiğim zaman onu da bitiriyor.
Pro Plan marka mama kullanıyorum. Fazla yemesi sorun oluşturur mu?
(Köpeğim 10 aylık 11 kilo)

3 CEVAP

Cosima7

Sorun tabikide oluşturur vermeniz gereken gramin ustune cikmamaya çalisin azar azar sık sık verin daha kolaybolacak

Cosima7

Sorun tabikide oluşturur vermeniz gereken gramin ustune cikmamaya çalisin azar azar sık sık verin daha kolaybolacak

Veterinerime söyledim bırak yesin dedi. 300gr olarak söyledim. Zaten 2 sefer olmak üzere öğlen vermiştim. Daha yeni kanlı ishali atlattı 3-4 gün yememişti belki de ondan bırak yesin demiştir. Verdiğim miktar günlük 300 grama eşit oluyor. Yorum için teşekkürler.