Kedimin Garip Davranışları

Arkadaşlar kedimin 5 aylık olmasına 10 gün filan var. Daha bebek.. Yalnız 15 gündür evin içinde oda oda gezip ağlar gibi miyavlıyor mart ayı diyeceğim daha bebek yani kızgınlık imkansız.. Neden böyle yapıyor canımı sıkılıyor acaba?

9 CEVAP

PsLuna

Gelişimlerine bağlı olarak bazı kediler 4 aylık olduktan sonra kızgınlığa girebiliyorlar. Tamamen kızgınlık hareketleri sergiliyor mu iyice gözlemleyin. Belki farklı bir derdi ağrısı vs vardır

dişiyse 5 aylıkken kızgınlığa girebiliyorlar

Cansumuezza

hiiç imkansız değil benimkide 5 aylıkken girdi

Cansumuezza

dişiler çoğunluktada olsa erkeklerde erken girebiliyor

Erkek kedim içine kapandı birde.. Dr a götüreceğim teşekkürler

batinaydogan1

Kızgınlık imkansız demişsiniz ama imkansız değil :) benim kedimde 5 aylıkken ilk kızgınlığına girdi. İnsanların ergenlik evresi gibi düşünün kimisi çok erken girerken kimisi gecikebiliyor. Kediniz kızgınlık döneminde ve sergilediği davranışlarda bunun belirtileri içiniz rahat olabilir.

Gozdetemizel

Oyle bi imkansizlik olsaydi biz gecen ay kizginliga girmezdik :) limonda 5 aylikken girdi.bu ay yine girdi.ancak kilosu musait olmadigindan kisirlastiramiyoruz.cok hayirli olsun gelsin uykusuz geceler ulumalar :) yine mizmizligini yapti bebek

Patim7

büyük ve küçük abdestini takip edin. kristalleşme olduğunda da böyle davranışlar sergileyebiliyorlar

Bugün battaniyeye idrar bıraktı hayırlı olsun