Ankara Kedi Uygun Fiyatlı Kısırlaştırma

ayseakar

Merhaba. Bir dişi bir erkek olmak üzere 5 aylık iki kedimiz var. 1 ay sonra kısırlaştırma için veterinerle görüşmeyi düşünüyoruz. Ankarada kısırlaştırmayı hep uygun fiyata hemde sağlıklı koşullarda yapan veteriner önerisi istiyorum

7 CEVAP

PsLuna

Evet kedim dişi ben 1 aydır bende veteriner arıyorum o kadar çok görüşüp fiyat aldım ki unuttum dişi erkek fark ettiğini :) Oktay bey(Öykü Vet) ilgili nazik bir bey. Kendisine kötü diymemem. Kızımın ilk muanesi ve aşıları orda oldu. Kısırlaştırma konusunda dediğim gibi 3 gün kalma olayı bana hiç uymuyor. Aynı gün taburcu olması tercihim. Kedim benim olmadığım odada bile uyumaz ben onu 3 gün boyunlukla yabancı yerde bi kafesin içinde canı yanmış şekilde bırakırsam depresyona girer bana da asla güvenmez.Bende sincandayım. Özel aracım yok ameliyattan sonra taksiyle gidebileceğim mesafedeki yerleri araştırdım önce. Ben Elvankentte Atakent veteriner kiliğine gideceğim aşılara fazla ödemişim farkında değilim. Bende güven tesis ettikler yaptırmak için uygun zamanı bekliyorum. Dişi kedim için 350 tl fiyat aldım ordan ama bizzat deneyimlemediğim için iyidir kötüdür diyemeyeceğim.

Sincanda öykü veteriner kliniği 250 tl

PsLuna

Öykü Veteriner kliniği bana 450 tl fiyat vermişti 1 ay önce 3 gün burda kalması gerekiyorla birlikte başka tutarsız şeyler söyledikleri için değiştirdim artık aşıya bile götürmiycem oraya

bappatan

  1. Kurtuluş parkı. Sokaktan bulduğum kediyi kısırlaştırdım ücretsiz. Sonuç şuan evdeki kedim gayet sağlıklı. Sokaktan buldum derseniz ücretsiz yaparlar.

  2. Dışkapı veteriner kliniği 350 tl

  3. Afacan veterinere öğrenciyim dediğinizde %70 civarı bir indirim alabilirsiniz

  4. Fakülte 420 lira (260 yazıyor listede fakat ameliyat araç gereçlerini de bizim fakültenin döner sermayesine katkıyla almamız söyleniyor toplamda bu fiyat çıkıyor)
    Bunların tamamı dişi kedi için. Erkek kediler daha uygun olacaktır.

Kediniz dişi miydi benimki erkek @Psluna Dişilerinki daha pahalı oluyor

Eryaman PetArt veteriner kliniği İlyas Hoca.. Kedinin 3 gün klinikte kalması konusu size bırakılıyor. Ameliyattan sonra alması gereken saatlik antibiyotikler var bunları siz ben evde düzenli verebilirim sorun yok derseniz aynı gün alabiliyorsunuz kedinizi. Ama dişi kedilerde ufakta olsa bi açık operasyon söz konusu ve erkek kedilerdeki gibi lokal anestezi durumu yok tamamen uyutuluyorlar. O yüzden en azından ilk gece klinikte kalması daha sağlıklı bence. Tabiki taktir sizin. Ücret olarak ta ben 2018 ocakta 300 e yaptırmıştım. şu an 350 400 civarı sanırım

dikmen çankaya tarafında STARVET veteriner var hem uygun ucuz ondan da önce hayvansever ve güncel bilgiye sahip uzman arkadaşlar ben hem kedimi hem muhabbet kuşumu götürüyorum kuş veterineri ararken bulmuştum mantar teşhisi koymuşlardı örnek alıp hem fakülte hem kendi gittiğim yer koyamamıştı