Kedimin Poposu Hep Boyle

LenaHanim

Acaba neden olabilir tuvaletine bakıyorum dışkısı katı şekilde ama poposundan hep böyle akıntı oluyor ve temizlemiyo da hep arkasından koşmak zorunda kaliyorum

1 CEVAP

batinaydogan1

Peki zamanla kuruma var mı hep mi böyle kalıyor.? Sanki dışkı kalıntısı gibi duruyor. Ayrıca kedinizin poposunu siz temizliyorsanız yapmayın. Eğer kediniz sizin temizlemenize alışırsa ya da alıştıysa kendisi temizlemeyi bırakacaktır. Kediler en temiz canlıların başında geliyor kendisi rahatsız olup temizleyecektir.