Kedim Yatağıma Çişini Yapmaya Başladı

Neden böyle yaptı bilmiyorum bir kere bile sesimi yukseltmedim el kaldırmadım maması suyu bitmeden yenisiyle değiştiriyorum en iyi mamalarla besliyorum sürekli öpüyorum seviyorum hep birlikte uyuyoruz ama son zamanlarda yatağıma idrarını yapmaya başladı hastalıksal bişey olduğunu düşünmüyorum çünkü sabah kendi kumuna yaptı neden olabilir

11 CEVAP

Gamzessven

Kısır değilse yapar kızgınlıktan. Yaşı ve kilosu uygunsa kısırlaştırın

Luckysmom

Kızgınlıkta yapıyorlar, tek çözüm kısırlaştırmak 1 yaşını doldurunca

batinaydogan1

Kediniz erkek ise kızgınlık döneminde olduğu için yapıyor olabilir.

Gozdetemizel

Yakin zamanda bi arkadasim ayni problemi yasadi ve direk veterinere goturdu.sonda takip baktilar tikali bisey var mi diye yok dediler.sonra kan isemeye basladi.kum dokuyomus yavrucak bu yuzden de kaciriyomus.aksatmayin derim.fikriniz olsun istedim.

Kısırlaştırmadık çünkü henüz 7 aylık

Ve dişi kedim

Fezaa

Benim british short hair kısırlaştırılmış erkek kedimde yatağa çiş yapmaya başladı.Veterinere götrüdüm hiçbir sorunu yokmuş.Ev de de bir sorunu olduğunu sanmıyorum.Niye böyle oldu hiç anlayamadım.Ama çok zorluk çekiyoruz.

Kızgınlık dönemi sebebiyle olabilir bizim kızda yapmıştı kısırlaştırdık artık yapmıyor ☺️

Duman_1

Dişiler yapmaz genelde erkekler yapar kısırlaştırılmamış olanlar tabii

Duman_1

Peki 1 kere mi yaptı yani şuan yapıyor mu hala fln yoksa 1 kere mi

Duman_1

Peki 1 kere mi yaptı yani şuan yapıyor mu hala fln yoksa 1 kere mi