Beslenme

Dansleyden

Kedime günlük belirli bi mama vermiyorum mamasi bittikce dolduruyorum oda acıktıkça yiyiyor bunun bi zararı olur mu?

6 CEVAP

Dansleyden

Kedim 7 aylık olcak inşallah bi problemi yok sadece aşırı yaramaz hep oyun istiyo gece uyutmuyo

izmir_pet

Ne guzelll. Demekki hareketliymis masallah yiyor eritiyor demekki:))

-Asil-

Fazla kilo alabilir baştan önlem almak lazım sonrasında zorluk olur azaltmaya çalıştığınızda. Kaç aylık?

Gamzessven

Yavruysa problem değil bence ama kısırlaştırdıktan sonra öğün olarak verebilirsiniz

jingjing

ben mama paketin arkasındaki öğün miktarına göre günlük 2 defa besliyorum. bu şekilde beslemek bence daha sağlıklı ama bittikçe koymanın bir zararı olup olmadığını bilmiyorum

izmir_pet

Kediden kediye degisir. Ne kadar yedigine bagli. Ornek olarak ben sık sık ve az az surekli veririm mama. Onu bile bitiremezler az az az yerler. Ve kilolu dgller normaller. Kilo artisi gozlemlerswniz veyada cok fazla yiyorsa azaltabilirsiniz ve ogunlere bolebilirsiniz