Kedimle Seyehat

Hevra

Bu tatilde izmire gidecem ve kendimle mi yoksa pansyona mı bırakıyım

2 CEVAP

bende bu konuyu araştırmıştım çoğu taşımacılık firması uyuşturmadan kabul etmiyor uyuşturmayı kabul ederseniz götürün. ama bence pansiyona bırakın

Kokonat

Varsa ona iyi bakıcak birine bırakın kediler seyahatten hoşlanmazlar genelde Yada onu sevdiği ortamında evde bırakıp güvendiğiniz birinden gün içinde evinize gidip onun maması ve suyuyla ilgilenmesini rica edebilirsiniz