Cins Mi?

Femi

Maine coon kedisine benziyor tekir denildi ama bilemiyoruz, bilgisi olan biri yazabilir mi acaba?

3 CEVAP

fotoğrafı atmamışsınız ama maine coona benzeyen tekir var evet

calymath

Maine coon boyu 1 metre oluyor. Yere çömelip oturduğu zaman masanın üzerini görüyor.
Türkiye'de seceresiz maine coon yok, secereli maine coon'u da sahiplenen ne olduğunu bilerek sahiplenir. Yani yetiştiricisi size a'dan z'ye maine coon'u anlatır, öğretir, maine coon'un ne olduğu hakkında eğitimini verir, sizi öyle gönderiir.

Femi

İki fotoğraf yüklemiştim oysa ki