Golden Retriever Bahçede Beslenir Mi ?

Huskylove

Merhaba birçok kere araştırdım kimisi golden retriever bahçede beslenebilir diyor kimisi beslenemez almayı düşünüyorum ama emin olamıyorum çünkü bahçede beslenemezse alamam cevaplarınızı bekliyorum

6 CEVAP

Ayse_naz_G

sahipleneceksiniz herhalde? bahçede beslenir ama hırsızlara karşı değil çünkü küp şekerle kandırılacak cinsden bu köpekler hatta bırakın küp şekeri hırsızı gördüğü anda üstüne atlayıp salyalı öpücükler bile saçabilir

guineapigela

Bahcede bakilabilir.ama Ilgi gostermeniz lazim. Ozaman olabilir. Sogukfa eve alacaksinizdir herhale?

ahmetaydinli

Isı yalıtımli kulübesi olduktan sonra ve ilgi gosterdiginiz zaman bakilir.Ama almak derken. satın almayın barinaklar sokaklar golden dolu .Kesinlikle satin almayin. sahiplendiğiniz golden yavruysa eğer asla bahçede bakamazsiniz. Mikrop kapar üşür. yazık olur hayvana
dayanamaz bahcede.sonrada eve alışacaği icin bence evde bakin

Huskylove

Evet yanıtlarınız için teşekkür ederim evet sahipleneceğim yanlış yazmışım pardon zaten burası golden dolu bende sahiplenmeyi düşünüyordum sonunda istediğim yanıt çok teşekkür ederim (:

Ayse_naz_G

birşey değil

Huskylove

Evet ztn ailemle konuştuğumda bahçede bakılabilir bir ırk sahiplenmemi söylüyorlardı ben goldn retriever çok severim o yüzden düşündüm zaten yaz ilkbahar gibi kulübede kalır :)