Cinsi Ne

Femi

Bu kedinin cinsi tekir mi yoksa başka bir cins mi bilen var mı??

10 CEVAP

Cansumuezza

tekir.uzun tüylü tekir.

Bir maine coon sahibi olarak maine coon olmadığını söyleyebilirim. Büyüdükçe uzun tüylü bir tekir olacak sanırım.

Ayse_naz_G

uzun tüylü tekir çok tatl maşallah :)

Femi

Maine coon diye de düşünmüyor değiliz aslında

Femi

Benzettik ondan bilemedik tam ne olduğunu

NehirC

Maine coon çok büyük bir kedi ırkıdır ve Türkiye'de nadir bulunur. O da özel üreticilerde falan. Tüyü uzun diye, rengi benziyor diye Maine Coon olmaz yani. :) Yüz yapısı vs olarak Kediniz Maine Coon'a benzemiyor. Uzun tüylü tekir. Çok da güzel. :)

Marocan123

bana Maine coon gibi geldi ama uzun tüylü tekirede benziyor

Ne önemi var ki???

Femi

Teşekkür ediyorum hepinize bu benim sahiplendirdiğim bir kedi bende tekir diye biliyorum ama sahiplendirdiğim kişi İnternette görmüş buraya sormamı istedi cinsini yoksa sizinde söylediğiniz gibi hiçbir önemi yok :)

Femi

Teşekkür ediyorum