Kedime Ev Ortami Pansiyon Ariyorum Acil

Syrcgty

Kedime ev ortaminda bakabilcek pansiyon ariyorum kisa bi sure icin bildiginiz yer var mi bursa ve ist.anadolu yakasi?

2 CEVAP

FParadox

Bekir için mi :) Pansiyon bilmiyorum fakat kedi beslemek isteyen ve bu konuda kararsız olan bir arkadaşım var eğer ki uzun süreli olmayacaksa onunla konuşabilirim tabi kedi konusunda tecrübeli ellere teslim etmek istiyorum derseniz orasını bilemem ayrıntılı konuşmak için veya şartlarınız varsa özelden de yazabilirsiniz

FParadox

Pamuk muş adı bu arada resim altında bezgin bekir diye okuyunca aklımda öyle kalmış :D