1 Yaşından Sonra Eğitim Verilebilir Mi

BAYRAMOZCAN

Bunun için neler öneriyorsunuz peki ?

5 CEVAP

Busragokcen

Bence her yaşta verilebilir,sadece öğrenmesi biraz daha uzun sürer,belki de sürmez. Onun en sevdiği yiyeceği ödül olarak kullanırsan daha hızlı öğrenir

Serdar4848

Busragokcen
Bu seferde yiyecek görmeden yapmıyor benim essek sıpası.

DogukanMasal

Irkına ve karakterine göre değişir her köpeğin karakter yapısı farklı olduğu için kimisi 6-7 yaşındayken bile bir şey öğrenir kimisi de 5-6 aylıkken bile bir şey öğrenmez daha doğrusu öğrenmek istemez dolayısıyla bu eğitimi verecek kişinin tecrübesine ve eğitimi alacak köpeğe göre değişir

Antalya manavgat yakınlarında iseniz eğitim veriyoruz .5 gün içinde otur, yat, kalk, dön ,pati ver ,diğer elle pati ver , havla tuvalet egitimi ve saldır eğitimlerini veriyoruz (1 yaş üstüne saldır eğitimi veremiyoruz ) . Kendiniz de verebilirsiniz ancak bizde 5 gün sizde 1 ay sürer ve köpeğin psikolojisine yansiyabilir köpek sizden korkabilir ve size olan sevgisini yitirebilirtabi bunlar yanlış eğitimde olur.

Youtube da havhavtv diye bir kanal var oradan izleyebilirsiniz eğitim yollarını.