En İyi Aile Köpeği Hangi Irktır ?

Huskylove

Anket

Beagle
(2 oy)
Golden Retriever
(16 oy)
Labrador Retriever
(4 oy)
Collie
(1 oy)
Toplam (23 oy)

Sizce en iyi aile köpeği hangi ırktır

8 CEVAP

minnoskoss_123

Hepsi:)

Ayse_naz_G

evde besleyecekseniz ve her yönden düşünüyorsanız labrador çünkü;
az tüğ döker (öbürlerine nazaran)
herkesle iyi anlaşır
beagle için;
iyi anlaşır
tüğ dökümü olur ama az
çok enerjiktir günde en az 3 kere gezdirmek gerekir
collie'yi direk geçin zaten hiç iyi olmaz
golden için;
çok tüğ döker
enerjiktir günde en az 3 kere gezdirmek gerekir evin tek çocuğu olamaz yanında biri olması lazım
bence size en iyisi burada olmasada av köpeği av köpeklerinin bakımı daha kolay ve aile köpeğidir beslediğimiz için söylüyorum :)

Pitbull veya boxer dür ancak ukaridakilerde istiyorsanız beagle veya labrador

Huskylove

Yanıtlarınız için teşekürler:)

satinalmayin

klasik olucak ama evde köpek beslenmez nedenmi denede gör çünkü bu görüşüm kabul görmücek biliyorum illa parçalanmış eşyaları heryere işenmesi ve dahası ve o kasteddiğim dahasının seni sürekli yalayan dostun tarafından afiyetle yenmesi ve bunun sende oluşturduğu psikoloji ayrıca gece gündüz evi inletmesi yaz kış hiç bitmeyen senin onu gezdirmesi (sen onu değil dikkat) olurolmaz sokakta bulduğu herşeyi hüpletmesi üstelik dünyanın parası mamaları alsanda et but alsanda aynılar çekilmez he çekerim diyorsan buyur çek ama evdekiler çekemicek yırtılan delinen kıyafetleri söylemişmiydim neyse zaten bitmicek bu kadarı serni düşündürür sonra alırsın ve verecek yer ararsın 3 aya kalmaz tabi öyle bağlanırsınki vicdan azabı sana eşlik eder ama zor olmaz o bak emin ol>!

Sedef2626

Doberman

Erdmuygr986

en iyi aile köpeği sokağa terkedilmiş ve tekrar sahiplenilmiş köpektir. kıymet bilir, her gün bıkmadan teşekkür eder. sevgisiyle sizi hayretlere düşürür