Sokak Kedilerine Hangi Aşılar ?

10 aylık kedilerim ve aşılarla ilgili sorular . Kedilerim kendilerine elletmiyor . Ne yapmalıyım ? İç ve dış parazit ? vb. sorullarım var bilenleri bekliyorummm

5 CEVAP

Gozdetemizel

Elletmiyosa dis paraziti ensesine damlatmaniz zor ama ic parazit hapini yas mamaya karistirip yedirebilirsiniz.yada tasima cantasina mama koyup sokmayi deneyecek ve veterinere gotureceksiniz.sanirim en sagliklisi bu

veterinere götürün o size aşı takvimi ve karne verir aşılarını da yaptırmak zorunlu yoksa olası bi hastalığında vs çok sorun olur

Aşı zorunlu mu

smgbkrccc

İkinizinde sağlıklı bir yaşamı olsun istiyorsanız evet zorunlu.

Teşekkürler