Yeter Artık!!! Kedinin Cinsinin Ne Önemi Var ?

Arkadaşlar kedimin cinsi smokin mi şu mu bu mu demenizin ne önemi var sanki evi koruyacak hayvan cinsi için besliyecekseniz hiç beslemeyin zaten

23 CEVAP

minnoskoss_123

@izmir_pet sorular saçma değil ama cevaplar çıldırtırım derecede saçma:D Artık öyle saçma sapan şeyler yazıyor ki bazı arkadaşlarımız. Tamam yazsınlar da bari düşünce olarak yazsınlar. Sonra soruyu soran kişiyi yanlış yönlendirmiş oluyorlar.

izmir_pet

Katiliyorum minnoskos

Gozdetemizel

Benimki Arabian mesela :):):)):)

satinalmayin

Bu gibi sorular bence sonsuza kadar sorulucak ;)
Bende gıcığım ama bir şey değişmiyecek en sağlam cevapları anadolukedisi.com 'den bulabilirler merak edenler.

guineapigela

Ama sonucta siz bir kedi veya kopek sahiolendiginizde hic cinsini merak etmezmisiniz soranlar olur cvp vermek istersiniz. Merak yani sadece merak bence.

Anonymus552223

Tek tek butun hayvanlarin karakteri farkli oluyor. Ayni cins olunca da hepsi ayni olmuyor ki

Benim sitemim sokakta bulup merak edenlere değil bir adambir kaç yıl önce almış kedişini huyunu suyunu biliyor ama geliyor kedim şu mu bu mu diye soru soruyor?

Bu arada hesaba giremiyorum.