Bu Kedinin Kulağına Ne Olmuş?

Mayis1

Okulumuzun bahçesindeki kedinin kulağının arkası böyle. Veterinere götüremiyoruz maalesef, belediye zaten ilgilenmiyor. Uyuz ya da mantar mı yapabileceğimiz bir şey var mı?

5 CEVAP

Ayse_naz_G

evet herhalde sokaktaki kedilerin saldırısına uğramış sonra iltihap kapmış ve mantar oluşmuş

Mayis1

Ben bir şey yapabilir miyim peki

Mayis1

Ve iki kulağında da var.

Mayis1

Fotoğraftan fikir vermek yanlış bir şey ama tek seçenek veteriner mi kremle falan geçmez mi?

minnoskoss_123

Veterinere götürün, enfeksiyon kapma ihtimali olabilir. Ve ayrıca günümüzde çok hastalık türedi. Umarım ciddi değildir. Geçmiş olsun:(