Kedime Nasıl Kilo Aldirsbilirim

aoeo10

Kedim çok zayıf 11 aylık nasıl kilo aldirabilirim hiç iştahlı değil

8 CEVAP

aoeo10

Cevap bekliyorum

gozdeyilmaz

kilosu ne kadar tam olarak

gozdeyilmaz

Bir de kullandığınız mama ne acab?

aoeo10

Kilosunu bilmiyorum
Golosi kitten kullanıyoruz

aoeo10

Mamayı 2.5 aydır kullanıyoruz iştahla yiyordu bir anda boyle oldu resmen hiçbir şey yemedi sabahtan beri yumurta falan verince yedi

Anonymus552223

Soguk alginligi falan olmasin? Ya da baska bir hastalik? Ama iyiyse illaki kilo alir ilerde, kucuk daha cok hareketlidir muhtemelen

aoeo10

Ben de öyle düşündüm ama taze et veya yaş mama verince hemen yiyor

gozdeyilmaz

Belki mamayı artık sevmiyor olabilir ama eğer ki böyle 2-2,6 kilo değilse panik yapmayın bazen ateşleri çıkabiliyor ona dikkat edebilirsiniz bizim ki de 9 aylık ama 3 kilo falan