Köpeğim Küçük Beni Isırıyor Nasıl Engellerim?

pandabora

Yavru erkek Alman Kurdu kırması köpeğim dış çıkarma döneminde oyuncağı olmasına rağmen beni ısırmaya devam ediyor ne yapmalıyım

9 CEVAP

Ayse_naz_G

köpeklerin canı acıdığınddaki çıkardığı sesi çıkarın o zaman bırakıyor ben öyle eğittim :)

guineapigela

Isirdigi zaman sesininiz hafifce yukselterek hayir diyin. Ve isirdigi zaman normalde isirabilecegi kemik veya oyuncagi verin. Ve bunlari tekrarlayin

Asdasxasdsas çok güzel bir köpek maşallah simsiyah olduğu için ilk gördüğümde kedi zannettim . Yanlış anlaşılmasın hakaret için söylemiyorum çok tatli guineqpigela nın söylediğini yapabilirsiniz ama ben sizı isirdiktan sonra hayır diye bağıracaksın ve önüne kemik ve oyuncağı ne ise onu koyacaksın eğer onu ısırır bir ödül maması veya neyden hoşlanıyorsa ondan bir tane verin ben öyle öğretmiştim . İyi günler

Ben sizi isirdiktan sonra değil, o sizi isirdiktan sonra olacaktı otomatik düzeltmenin yeteneklerine karşı koyamamis.

guineapigela

Buarada kopeginize verdiginiz sey ne acaba mrk.ettim yablis anlamayin

pandabora

Yediği şeyi sorduysanız kuru fasulye ve mama kullandı oyuncak birkaç tane var

pandabora

Pardon makarna ve mama

pandabora

Herkese çok teşekkürler

DogukanMasal

Sizi her ısırdığında ona biraz yüksek sesle kızın hayır yapma diyip azarlayın yada sizi göreceği ama yanınıza gelemeyeceği küçük bir yere koyun ceza verin yani , sizi her ısırdığında oraya götürüp koyun bir süre sonra oraya gitmenin ceza olduğunu anlayıp size yada bir başkasına zarar vermeyecektir ısırmayacaktır