Kopegimin Ayagindeki Ve Agzindaki Yaralar

Golge17

Bir sure once kopegimin parmak aralarinda ve ayaginin altinda yaralar cikti. Veterinere goturduk ancak kopegimin inanilmaz veteriner korkusu var daha kapiya geldimizde geri geri cekmeye basliyor kendisini. Agizlikta takmaya aliskin olmadindan maalesef veterinerimiz uzaktan gordugu kadariyla ilac verdi. Antibiyotikleri kullandik biraz toparlar gibi oldu ancak kremi ayagina surdurmuyor krem surecegimizi anladigi an kaciyor ve agresiflesiyor.Ayaklarini yalamamasi icin taktigimiz seyi yaklasik 10 gun sonra cikardik. Ancak ayaklari gecmedigi gibi agzinda da dokulmeler ve yaralar olustu. Cok uzuluyoruz cunku disari cikarip eve geldigimizde ayaklarinda kanamalar basliyor. Veya evde oynatirken bir sure sonra ayaklari kanamaya basliyor ve parmak aralarindaki yaralar sisiyor. Keza agzida o sekilde. Hastaligi ne olabilir ne yapmaliyiz yardimci olursaniz cok cok sevinirim. Cunku gercekten cok uzuluyorum.

1 CEVAP

Alimas

veterinere götürüp anestezi yani bayıltarak baktırmanız lazım o zaman o uyurken veterineri de rahat bi şekilde kontrolünü yapar