Sizce Golden Irk Köpeğime Bu Değerde Ki Mamayı Almalı Mıyım ?

Serdar4848

Merhabalar.
Değerleri yüksek olduğu ve fiyaıda uygun olduğu için söz konusu mama dikatimi çekti.
Önyargılı olmamanız için mama markasını vermeyeceğim kullanan veya bilenler anlar zaten.

Kurutulmuş Kuzu Proteini (29 %), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (21%), Baldo Pirinç (18%), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avize ağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği tozu.

İçeriklerden hangileri zararlı bilen varsa yazabilir mi ?
Ve bu içerikteki mamayı tavsiye edermisiniz ?
15KG 150tl civarı.

Şimdi den Teşekkürler

6 CEVAP

LenaHanim

Bu mama küçük ırklar için

https://www.mamaci.com.tr buradaki rescue hariç tüm mamalar süper kaliteli ve Türkiye'de üretildiği için ucuz bunları kullanabilirsiniz şuan 2 al 1 öde kampanyası var los canis bomber energy 250 tl olandan alırsanız hem 30 kg mama hemde 15 kg saklama bidonu kazanmış olursunuz ancak eğer direk alırsanız 15 kg mamalardan birini bidona doldurup veriyorlar ikisininde paketinde gelmesini isterseniz ayrıca 12 tl ücret ödüyorsunuz linke girin görürsünüz zaten iyi günler.

DogukanMasal

REFLEX BONACHİBO LOS CANİS markalı mamalardan alabilirsiniz 150 tl aralığında onun yanı sıra alacağınız mamanın köpeğinizin boyutuna uygun olup olmadığına bakarsınız her mama her köpekte farklı etki yapar en kaliteli en iyi mamayı alırsınız köpeğinize iyi gelmez orta sınıf bir mama alırsınız köpeğinize daha iyi gelir o yüzden deneme yanılma yöntemi gibi oluyor birazcıkda benim köpeğime ben reflex kullandım bir ara felicia ya geçtim mama alerji yapınca geri reflexe geri döndüm iyi geldi artık çok fazla reflex yemediği için profine marka mamaya geçtim onu deneyeceğim hem daha uzun gidecek hem daha hesaplı olacak kalitesine göre

Serdar4848

Köpeğim 1 yaşında dişi golden.
Daha iyi olmaz mı gelisimi için ?

LenaHanim

Evet o zaman olabilir ama uzun süreli problem yaratır gün içinde çok fazla egzersiz yaptırıp yurutmeniz lazım

Serdar4848

O zaman sıkıntı olabilir işte.Bana ne önerirsiniz 150tl 15kg değerlerinde ?