Köpeğim Yeni Yerinde Daha Mı Mutlu ?

Serdar4848

Merhabalar.
1 yaşında dişi bir golden sahibiyim ve 3 aydır bende. [Sahiplendim]
Bugün oscar'in yerini degistirdik artik altinda biraz ot ve çim var.Yeni yerinde etrafi daha iyi izliyor ve daha genis.Eski yeri toprak ve tasliydi ayrica çıkmaz sokağın ucunda idi.Bana her yanindan gidince havlayıp, ağlıyordu ama yeni yerine gecince bu problem hep olmasina ragmen yeni yerinde iken hiç olmadi.Bugün mamasını ve suyunu 5 saat ara ile 2 kez verdim ve arkamdan sadece baktı ses falan çıkartmadı.
Tabii ki bu benim için iyi ama acaba eski yerinde neden bu davranişlari gosteriyordu ?

Umarım hep böyle kalır

1 CEVAP

Alimas

eski yerini sevmemiştir