Kediler Ve Elektrik Süpürgesi

LenaHanim

Sizin kediniz de süpürge sesini duyduğunda aşırı korkuyor mu

9 CEVAP

mahmuttgzl

hem kedim hem de köpeğim elektrik süpürgesinden korkup kaçıyorlar maalesef

PsLuna

Evet korkuyor ama zamanla alışıyorlar. Süpürgeyi çıkarınca bi köşesi var ben evi çektirene kadar orda saklanıyor. Bittiğinden emin olunca da peşimden gezip paspası yakalamaya çalışıyor hiçbir şey olmamış gibi :) Benimki bulaşık makinesinden de korkuyor ama gariptir ki çamaşır makinasının önündeki boşluğa sığışıp akan suyu dönen çamaşırı yalamaya çalışıyor garip huyları olacak merak etmeyin :)

Ece012

Bizimkide korkuyo süpürge uzaktayken izliyo ama yakına gelince kaçıyor

Demetcinar

Evet malesef süpürgenin sesini duydukları an yatağın altına kaçıyorlar:(

Berivanakar

Evet fakat zamanla alışıyorlae bizimki çalıştığı an saklanıyordu 1 saat bulamıyorduk evde nereye giriyorsa. Ama kendiliğindem zamanla alıştı artık süpürgenin peşinden koşuyor

jingjing

benimki bebekliğinden alıştı , ilk duyunca saklansa da şu an o kadar korkmuyor

Demetcinar

Evet malesef süpürgenin sesini duydukları an yatağın altına kaçıyorlar:(

Erlsri

Görür görmez tıslayıp kaçıyor.

Bgisan

Bizimki süpürgeyle kavga ediyor. Kendini Don kişot sanıyor galiba :)