3 Aylık French Var Dışarıya Çıkardığımda Benimle Birlikte Yürümüyo Duruyo Kendini Geri Doğru Çekiyo

Mertas

Köpeğim 3 aylık dışarıya çıkartıpımda benimle birlikte yürümüyo nasıl yapabilirim kendini geriye doğru çekiyo yardım açil

4 CEVAP

CemallAk

korkmuştur dışarısı ona fazla ürkütücü gelmiştir yavaş yavaş alıştırmaya çalışın sessiz sakin ortamlara götürün kapalı yeşillik alanlara götürüp onu salın keşfetsin dışarıyı zamanla alışır

Köpeğe ozguven kazandirin

satinalmayin

yeni çıkıyorsa öncelikle kucağınızda ona bulunduğunuz mahallaeyi gürültüleri kalabalıkları tanıtın alıştıkça ürkmez yanınızda yürür tabi birazda tasmaya uyumunu sağlıyacaksınız ne sizi geçsin nede geri kalsın bu bir eğitim süreci bu neki daha çok sorunuz olucak :)

Maya-French

Aşıları bitti mi ?