Köpeğim Beni Unutur Mu

sakineylmz

golden retriever olan cinsi köpeğimi 1-1.5 aylıkken sahiplenmiştim 8aylık olunca mecburen sahiplendirmek zorunda kaldım şuan başka bir yerde ve benim ona baktığımdan daha iyi bakıyorlar köpeğim beni unutur mu veya beni gördüğünde iyi bir tepki verir mi veya da onu terkettiğimi mi düşünür

4 CEVAP

ssalim

köpeğiniz sizi tanır merak etmeyin

İnsana 1000 yıl bakarsın 1 günde unutur, köpeğe 1 gün bakarsın 1000 yıl unutmaz.

izmir_pet

Bir kere gordugu kisiyi bile kopekler asla umutmaz cok yasadim biliyorum. Hele sahibini hayatinin sonuna kadar unutmaz. Ama keske unutsaydi, cunku kopekler asla unutmaz ve uzulur:(

izmir_pet

surekli gorebilme imkaniniz yoksa eger,hic gormwse belki de daha iyidir