Karnı Her Şiş Olan Kedi Fip Midir ?

Anket

Hamile
(4 oy)
Fip
(0 oy)
Bilmiyorum
(5 oy)
Toplam (9 oy)

Kedim sokak kedisi . 10 aylık . Çiftleşme döneminde 5 6 kedi peşini bırakmadı . Karnı yana doğru (emin değilim)şiş . Ne olabilir.

6 CEVAP

merymklc

memelerinin yanında noktalar varsa hamiledir

Kedi 10 aylık gayet enerjik yarın fotosunu atacağım,

Ayse_naz_G

''FIP hastalığının iki tür seyri var, birinde kedi daha ağır rahatsızlıklar geçirirken ötekisinde etkiler daha hafif oluyor. Belirtiler arasında; kilo kaybı, sarılık, iştahsızlık, gözlerde akıntı ve tahribat, burun akıntısı, salya, halsizlik, ishal, karında şişkinlik, tüylerde gözle görülür kalite kaybı ve bakımsız görünüm bulunuyor. Hastalığa yakalanan kedi bu belirtilerin hepsini gösterecek diye bir şart yok. Ayrıca bazı kedilerde hastalık ölümcül olan son evreye gelmeden öncesinde fark edilmeden de ilerleyebiliyor.'' bunu bir siteden aldım inşallah FİP değildir :(

minnoskoss_123

Değildir. Eğer göbek kısmında noktadırlar varsa hamile olma ihtimali vardır. Kedinin FIP olma ihtimali genellikle;
-Karında sarkma,şişkinlik
-Gözlerde düşkünlük
-Kilo kaybı
-Halsizlik
-Yürümede dengesizlik belirtileri olduğu zaman artar.

minnoskoss_123

Değildir. Eğer göbek kısmında noktadırlar varsa hamile olma ihtimali vardır. Kedinin FIP olma ihtimali genellikle;
-Karında sarkma,şişkinlik
-Gözlerde düşkünlük
-Kilo kaybı
-Halsizlik
-Yürümede dengesizlik belirtileri olduğu zaman artar.

İçim çok rahatlafı