Yavru Kedim Kakasını Yapmıyor

Merhaba dün bir kedi sahiplendim 6 haftalık. Anne sütünden kuru mamaya geçmiş. Dün yoldayken gerek otobüsün sallanmasından gerekse stresten sanırım yolda ishal olmuş gibi kaka yaptı. Bugün ilk günü dünden beri 3 kez çiş yaptı ancak kakasını yapmıyor neden olabilir? İştahı keyfi yerinde. Su içiyor mama yiyor oyunlar oynuyor mırıl mırıl ses çıkartıp masaj da yapıyor bana. Kakasını sizce neden yapmıyor?

6 CEVAP

pinarcaya

Hala yapmadi mi ☺

Yavru kedilerde anne bu alıskanlığı kazandırıyor hala ne yapması gerektiğini bilmiyor olabilir zamanla düzelecektir. Her kedide zaman değişiyor. sıkıntı yaşamamak adına bir peçete yardımıyla poposunu ovalayabilirsin. Eğer yararlı olmazsa biraz bekleyip bi hekime danışmanı öneririm.

Çok şükür yaptı, ikinci günün sonunda☺️☺️

Gozdetemizel

Hadi hayirli olsun.biz evcil sahipleri ve bide bebek anneleri kakaya gaza cise bukdr seviniyoruz valla :)

Anonymus552223

İlk kaka önemlidir. Hayirli olsun:))

Teşekkür ederim :) yalnız şuan ishal oldu proplan mama yüzünden:(