Köpek Maması?

gofretx

Kedim bizden ayrıldığı için mamalarını köpeklere veriyordum. Ama malûm köpeklerin cusseleri kedilerinkinden çok büyük olduğu için kedi maması yeterli gelmiyor. Yakında kedi maması biticek ama onları beslemeye alıştım bu yüzden onlara köpek maması almak istiyorum. Hem ucuz hem de sağlıkları için yararlı olabilecek mama öneriniz var mı? Ve bir köpeğe 1 ayda kaç kg mama lazım? Yaklaşık 3 köpek var 2sini besliyorum diğerini beslemeye mama yetmedi kaç kilo mama lazım?

4 CEVAP

minnoskoss_123

Köpeklere kedi maması verirseniz ishal olurlar. Bence sokaktaki kedilere eski kedilerinizin mamasını verebilirsiniz:)

gofretx

Daha önce burada sorduğumda kedi maması yerler sorun olmaz demişlerdi.

gofretx

Mama önerebilir misiniz?

Los canis rescue