Normal Mi?

bappatan

Kedimin kulakları sıcaktı herhalde ateşi var dedik veterinere gittik. 8 tane iğne yapıldı kan alındı röntgeni çekildi enfeksiyon başlangıcı parazit şüphesi dendi bir de bönreklerinden şüpheleniyorum diyerek bi işlem daha yaptı toplamda 800 lira ödedik o değil 5 gün daha geleceksiniz iğnelerini olacak dedi her güne 90 lira daha. Hayır parasında değilim ama kedimin ishali dışında iştahı su içmesi oyun oynaması her şeyi yolunda. Antibiyotik bile vermedi evde içirmem için. Hassas kedi maması sattı bir de 1 kg 90 liraya. Kolundaki bandajı çıkarttım böyle bir şeyle karşılaştım bunların hepsi normal mi?

23 CEVAP

Sedanurdrl

öncelikle çok geçmiş olsun , açıkçası bende veterinerlerden çok çektim. Çok veteriner değiştirdim maalesef ki iyi, dürüst, paraya düşkün olmayan , minik dostlarımıza boş yere eziyet çektirmeyen bir veteriner bulamadım. İstisnasız hepsi nereden para koparabiliriz diye bakıyorlar, en son birinde isyan edince , bana pet sektörü pahalı özellikle kediler türkiyede bakmak lüks dedi.

Anonymus552223

Cok gecmis olsun cok uzuldum. Ben kendim dahil en ufak seyde doktora gitmem, kedileri de goturmem. Bir rahatsizlik varsa bir kac gun beklemek lazim. Bir sureden sonra kedinin halinden anliyorsunuz zaten gercekten hasta mi degil mi. Size sormadilar mi bunlari bunlari yapacagiz diye bastan? Birdahaki sefere yapacaklaru islemleri anlatsinlar. bu kadar cok igne bir arada yapilmayacagini bilmek icin veteriner olmak lazim degil.

Anonymus552223

Bir kulak sicakligini gorur gormez veterinere goturen siz degilsiniz bir tek pek cok insan gereginden fazla tetenekli. Kediler cok gucludur her zaman soylerim. Oyle seylerde hayatta kaliyorlar ki sasarsiniz. İgne ilac vere vere daha cok kendi savunma mekanizmalarini ölduruyoruz.

bappatan

Çyle bir şamse ediyolar ki kedim ölüm döşeğindeymiş gibi eliniz kolunuz bağlanıyor malesef. Tabi ki ne hapacaklarını anlatıyolar ama Türkçe değil omdan sonra bizim gibiler de error veriyor ne yapalım?

Duman_1

Bandajı neden çıkarttınız

DogukanMasal

veterineriniz parayı seviyor galiba başka bir veterinere daha gidin isterseniz

izmir_pet

Tamamenn katiliyorumm. Aci bir deneyim olmus sizede. Veteriner gunumuzde gercekten en onemli tercih

izmir_pet

O anki korku panik ve ruh haliyle cok mantikli dusunemeyiz tabiki, bu yuzden malesef o an yanlis dogru ayiramiyoruz