Okuyun Keyfiniz Yerine Gelsin

satinalmayin

https://www.petsbook.com/blog/rogar-kapagina-sikisan-isman-sican-8-kisinin-cabasiyla-kurtarildi
burdan videosunuda izliyebilirsiniz

Almanya’nın Bensheim isimli kasabasında ilginç ve bir o kadar da mutluluk verici bir olay yaşandı; aşırı kilolarından ötürü rögar kapağından geçemeyen sıçana kurtarma operasyonu yapıldı. Küçük bir kız çocuğunun sıçanın sesini duyup haber vermesi üzerine Rhein Neckar isimli yerel hayvan kurtarma ekibi sıçanın sıkıştığı yere geldi ve itfaiyenin de yardımıyla onu oradan kurtardı. Yaklaşık 25 dakika süren sıçan kurtarma operasyonu, sıçanın doğaya bırakılmasıyla tamamlanmış oldu.

Ah insan insan olsan ne güzelsin ah>! ;)

5 CEVAP

minnoskoss_123

Ben o siteye üyeyim, daha önce okumuştum:=

satinalmayin

hele tombiş tombiş tombiş :))

minnoskoss_123

:))

Hvvgl

:))))

lokum_british

Sıçanlar kafalarının geçebildiği her yerden geçebilirler tezini de çürütmüş oldu bu tombiş :)