İzmir Pencere Sineklik

Cansumuezza

Arkadaşlar bugün fiyat araştırması için önce bulunduğumuz yerdeki bir pencere sistemleri olan yere girdim camlarıma sineklik yaptırmak istedğimi ortalama bir fiyat söylemelerini istedim. ben metal sineklik yaptırmayı düşünürken normal sinekliğe bile her cam için 250 tl dedi kafayı yemiş bu millet. 4 cama yaptırsam 1000 tl mi isteyeceksiniz dedim indirim olur falan dedi ne kadar olabilecekse artık. bahar geldi camlara sineklik yaptırmam lazım gerçekten stres oldum. İzmirde uygun fiyatlı yaptıranlar varsa yardımcı olur musunuz ?

14 CEVAP

Cansumuezza

valla eski model bizim camlar pimapen gibi sürgülü ama alüminyum bişeyler dedi işte bişeyler takıyoruz falan fiyatı duyunca ne anlattığını pek dinlemedim açıkçası

Gamzessven

Ben istanbulda camına 100 tlye yaptırdım sözde metal ama kedi pati attı hafif büküldü tel. Yani görebiliyorsanız taktırmadan önce bir örneğini görün

Cansumuezza

@gamzeseven valla bi taktıracak duruma gelebilsem görücem örneğinide 250 lira diyor metal olmayanına kafayı yicem

Cansumuezza

bi bilsem :( biraz daha araştıracağım bulamazsam yazın evde sauna niyetine otururuz artık :D

Gozdetemizel

Hayirdir pimapen mi yapiyomus butun eve :)

Duman_1

One öyle ya :)

izmir_pet

Cansu yengem sormus bugun mwndereste penccere sineklik 60tl bir cam icin

Gamzessven

Altın suyuna mı batırıyorlarmış telleri :)

izmir_pet

Cansu ne ugrasiyon al bi iki metre sineklik teli saglamindan. Marangozdan 4cita. Babanla yapin:D

CoffeeMagus

Geçen gün sineklik için baktığımızda Betonyol'daki Üçyol Fıratpen bayiisi, arkasında tel takviyesi olan sağlamcana sinekliği pencere başına 100 tl olacak şekilde yapabileceklerini söylediler.

https://urun.***.com/sineklik/pileli-sineklikakordiyon-sineklikkapi-pencere-sineklik-P269201687?BOY=0-40+CM&RENK=ALTINMEŞE&EN=0-40+CM&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw4LfkBRBDEiwAc2DSlGRO-hfLNEer4ZovRTFjNEOkTRC6OUFVKmlITMecv0PqlkOI7rrh2xoCGUEQAvD_BwE
Bu linktekine bakabilirsiniz

Linktekine baştaki üç yıldız olan yere *** yazın

Leyleği yazmamı engelliyor bitişik şekilde n 1 1 yazın . Arada boşluk olmayacak

Leyleği asdassd oto düzeltme marifetlerini konuşturmuş normalde petlebi olacak