Kedim Geri Gelir Mi?

Melis12sb

Arkadaşlar merhaba.Geçen yaz kedi üç tane yavrusunu getirmişti bahçeye.Anneleriyle beraber biz baktik büyüttük hep burdalardi.Yani bahce çevresinden hic uzaga gitmezlerdi.İkisi erkek biri dişi.Erkeklerden birini veteriner gelişimini tamamlamış diye kısırlaştırdı.Dişi hamile diye kısırlaştıramadık.Diğer erkek daha minyon dedi kısırlaştırmadı ki 9 aylık olmuşlardi birden ortadan kayboldu.Bir haftadir ortada yok.Kızgınlıga girdi diye kaçmış olabilir mi?Böyle tecrübesi olup geri gelen var mi?Çok üzülüyorum.Acaba başına bisey mi geldi diye

17 CEVAP

Sevda_13

Benimde kedim iki haftadan fazla bir suredir kayip sürekli dışarı cikip gezer gelirdi ama bi gece gelmedi kayboldu civarda her yere baktım , ölmus de olamaz hic bi iz yok, bekliyorum ama cok üzülüyorum...

Gardenya

Merhaba kediniz döndümü