Kedisine Dayak Atan Kişi!!

Cansumuezza

kedisine kuma kaka yapmıyor diye dayak atan kimdi arkadaşlar? ben geç kaldım göremedim birisi şuraya kullanıcı ismini yazabilirmi ??? resimde soru görünüyorda siteden kaldırılmış sorunun tamamımın ekran görüntüsünü alan varmı atabilir mi bana?

24 CEVAP

Cansumuezza

petlebiye mesaj attım ama asıl olay bu şahsın kendisinin buraya yorum atması ve hamgi şehirde olduğu önemli ona göre derneklerle iletişime geçmek in.

Cansumuezza

için.

izmir_pet

Cansu ben bakmistim hesabi yeni acmis, kayitli hicbir pet'i de yok, sehir de yazmamis

Cansumuezza

of ya. bekleyelim bakalım nasılsa birde üste çıkmak için yorum yazacaktır

izmir_pet

İnsallahhhh ama sanmammm

izmir_pet

keske soruyu sikayet etmeselermis ya

Cansumuezza

yorum atmasını bekliyoruz yada tanıyan birisi varsa söylemesini.

Cansumuezza

GÜNCEL

guineapigela

wevet ya bende gormustum.sikayette ettim . ama hesabi falan kaldirilmistir. yani onu bulmak ve cezasini.cekmesi.zor ad yok sehir yok. ama insallah bulunur..cani