Kedisine Dayak Atan Kişi!!

Cansumuezza

kedisine kuma kaka yapmıyor diye dayak atan kimdi arkadaşlar? ben geç kaldım göremedim birisi şuraya kullanıcı ismini yazabilirmi ??? resimde soru görünüyorda siteden kaldırılmış sorunun tamamımın ekran görüntüsünü alan varmı atabilir mi bana?

24 CEVAP

Kedisi tuvaletini ayak havlularına yapıyormuş yıllardır baktigi kedisiymis cok sevmese köyüne geri gonderirmis kumuna yapmadigi icin dayak attigini yazdı kedisine kizdiğinı yanindan ağlayarak kaçtiginı yazdı banttan parfümden ve kolonyadan korktugunu yazdı ki kim bilir neler yapti hayvancagiza bir de diyor ki arkadaslari onu ayarsız hayvansever olarak tanitiyolarmis ben okurken bile kotü oldum o hayvan neler cekmistir bu insan olmayan yaratiktan

Cansumuezza

Ya ciddi misinz ya bant parfüm kolonya? Gerçekten bişey yapmayacakmıyız arkadaşlar nereye şikayt edebiliriz alsınlar şu çocuğu elinden !

Elocann

Ay inanmıyorum ya ... Dayaktan ne anlar hayvan? İnsan bile anlamıyor, kaldı ki anlasa bile çözüm mü? Dilsiz, şikayet edemiyor, yazık günah ya. Nasıl psikolojisidir şimdi Onun

izmir_pet

kediminpatisi cok sagolun ya ismini bari soylediniz

Cansumuezza

burdan herkese söylüyorum böyle sorular görürseniz şikayet etmeyin ifşa edin

-Asil-

Bu nasıl insanlık ya. O kadar endişeliyim ki şu an neler yapabiliriz başka

minnoskoss_123

Umarım o pisliğin elinden minik yavrucak kurtarılır. Ben de biraz araştıracağım. Birşey bulursam haberdar ederim. Sizde bana, bize haber verin lütfen de bu vicdansız çarçabuk bulunsun.

DogukanMasal

bunların insanlığına da hayvan severliğine de yazıklar olsun kim bilir kediye neler yapmıştır

Galiba alpagut du kullanici ismi yanlis hatirlamiyorsam

Anonymus552223

Boyleleri kedi bakacagina hayvan sokakta kalsin daha iyi. Ölum eziyetten daha iyidir

izmir_pet

Ay cansu evt evt arkadas alpagut yazmis dogru. Gorunce hatirladim bende evt alpagut ismi

Cansumuezza

evet keşke etmeselermiş. kaldırılmış soru hayvan hergün aynı şekilde yaşamaya devam edecek.

izmir_pet

Hic bilmiyoruzz. Elimiz kolumuz bagli bekliyoruz

Cansumuezza

evet malesef öyle ve şahsı bulamıyoruz üzülüyorum o hayvan için inanın ...

Ayse_naz_G

yaa yazık ne çekmişdir hayvan nasıl ağlıyodur,evden kaçmak istiyodur çok üzüldüm yaa ;( ;(