Kedimin Tüylerinde Kepeklenme Var

AydanMai

Merhabalar kedimin tüylerinde kepeklenme sorunu yaşıyorum advance mamaları kullaniyorum temizliğime de dikkat ediyorum ama geçmedi uzun tüyleri vardı traş ettirdim falan ama hala devam ediyor nasıl geçer acaba

4 CEVAP

izmir_pet

Benim kedimde de var. Vet bi sampuan yazdi bize. Ben kedimi yikayamadugimdan almadim ama size ozelden yazabilirim

Benimkindede hem kepek hem yağlı kuyruk sendromu kepek su anda yok kendi kendine geçti ama cumartesi gidicez bir sorayim size de bilgi veririm

DogukanMasal

mamayı değiştirmeniz ve veterinerinizden özel şampuan almanız gerekli

Mama proplan kısirdı nd narliya geçtik