Ponçik Acil!

Bilgos

merhaba, benim ponçik adında erkek bir hamsterim var ve onu ciftlestirmek istiyoruz ama 2 tane problem var ponçik tam olarak 2 yaş ında hadi bu tamam diyelim birde dişi yavrulayinca yavruları nasıl sahiplendiricez ve sahiplenene kadar nerede tutucaz.Bu arada hamsterimin cinsi suriyen.

5 CEVAP

Anonymus552223

Hamsterlarda kisirlastirma yok mu:)

Anonymus552223

O zaman cok sıkintili , her seferinde ciftlestiriyorlar mi hamsterlari? Ya da hayvanlar omurleri boyunca cinsel aclik cekerek mi yasiyorlar. Petshopta hayvan satilmasinin baska bir zarari iste..

guineapigela

epiglottis cook riskli

Bilgos

sey ben araştırdım baya ve 2 yasindaki hamsterler de ciftlesebiliyormus.benim merak ettigim de petlebide ilan versem sahip bulabilirmiyim?

Bilgos

yani şu an bir yada 2 yada 3 hamster isteyen biri varmı?