Kedim Tıkanıyor

Geçtiğimiz temmuz ayında kaymak damak yarığı operasyonu geçirdi akabinde dikişleri düştü fakat yaş mama yerken ve su içerken çok aksırıyodu ben veterine gittiğimde iki dikişinin tutmadığını söyledi ve tekrar operasyon geçirmesini söyledi başka bir veteriner ise damak kendini yenileyen bir yapıdır operasyona gerek yok dedi. Operasyon sonrası hem psikolojik hemde fiziksel çok sorun yaşadı kaymak. Şimdi tekrardan o süreçleri geçirmesini istemiyorum ve yaşı da ilerliyor anestezi almasına da gönlüm razı değil. Fakat onu tıkanırken görünce elim ayağım birbirine dolanıyor ne yapacağımı şaşırıyorum. Sizce ne yapmayalıyım önerilerinizi lütfen paylaşın ona bir şey olunca canımdan can gidiyor resmen.

3 CEVAP

Ve bu durum için bursada önereceğiniz güvenilir bi veteriner var mıdır

gozdeyilmaz

maalesef bilgim yok ama çok üzüldüm inşallah hemen iyileşir minik

Cldkgkcs

Damak yarığı yiyeceklerin solunum yoluna kaçmasına sebep olur bu çocuklarda da var yani bana sorarsanız ciddi bir durum kendiliğinden geçmesi beklenemez iyi bir veterinere danışın