Pire Tasması Hakkında Yardım?

bulutusum

Merhabalar,
Kedime yoğun pire tedavisi nedeniyle pire tasması takacağım fakat normalde tasma taktırmıyor reddediyordu ısrarla ısırıyordu çıkarmaya çalışıyordu. Pire tasması için tasma takmaya nasıl alıştırabilirim lütfen yardımcı olur musunuz. Not: kedim 1.5 yaşında erkek.

2 CEVAP

Elocann

Benim kedim normal tasmayı bile asla kabullenmedi. Pire tasmasının çok aciliyeti yoksa normal tasma alıp kedi otu spreyi sıkıp petine takmanı önerebilirim. 1-2 gün boyunca durması alışması için iyi bir süreç... Böylelikle önce tasmanın varlığına alışır. Boynunda tasmanın varlığına alıştıktan sonra pire tasmasına geçmen süreç açısından kolay olabilir...

Anonymus552223

Pire damlasi da uc ay koruyor, tasma hic kullanmadim