Sizden Simple Solution Köpekler İçin Olanını Aldım Üzerinde Kullanma Talimatı Yok Bilgi Alabilir Mym

Esraodydark

Köpegimin çiş kokusu İçin sizden simple solution aldım nasıl kullanacağımı anlatırsanız sevinirim
Teşekkürler

3 CEVAP

guineapigela

Leke veya koku olan yerin ustine sikarak bezle ovalayarak da olabilir

Esraodydark

Suya karıştırılmayacak o zaman çok teşekkürler cvp verdiğiniz için 1 haftadır her türlü kullanarak denedim en son çözümü bende direk üstüne sıkarak buldum

Esraodydark

Suya karıştırılmayacak o zaman çok teşekkürler cvp verdiğiniz için 1 haftadır her türlü kullanarak denedim en son çözümü bende direk üstüne sıkarak buldum