Arkadaşlar Kedim Yaş Mamadan Başka Bi Şey Yemiyor

Aycanur

Kedim. Whiskas yaş mamasından başka bişey yemiyor. 3 çeşit kuru maması var. Hiç yemiyor. Çok üzülüyorum. Mamayı gösteriyorum kafasını çeviriyo ama yaş mamayı görünce koşup geliyo. Acaba sadece yaş mama yedirmemin bi sakıncası varmıdır yardımcı. Olurmusunuz.

3 CEVAP

Kokonat

Yaş mamasının içerisine kuru mamasınıda az miktarda karıştırıp vermeyi deneyin.zamanla kuru mamama miktarını artırıp yaş mamayı azaltarak onun kuru mamasını yemesini sağlayabilirsiniz.wiskas türü market maması yerine başka marka kullanmanızı tavsiye ederim.

Aycanur

Kokonat . denedim. Yemedi. Ama. Yeni bi çözum buldum. Bu gun yaş mamanın jolesini ayırıp. Kuru mamanın üstüne döktüm iyice karıştırıp. Önüne koydum. İlkte. Joleyi. Ayırıp joleyi yedi. Bende kızdım. Joleden daha fazla Kuru mama koydum. Ve bi güzel. Yedi. O an okadar mutlu oldumki. Anlatamam ve. Şuan yiyo. Mama sını. ( mamasını. Kedisine yediremeyen arkadaşlar deneyin. Beykimsizinkide yer );-))

Aycanur

Kokonat. Kuru maması. Goody. Kullanıyorum. Ama yaş wiskas. Ama yaş mamayıda. Başka bişey almayı denerim. Sağol