İç Parazit Hapı Kusma

eymensen

Arkadaşlar kedime dün gece saat 00.30 gibi hapı verdim ufak çaplı bir savaş oldu :) hapın adı tenizol bu arada bugün saat 4-5 gibi kusmuş ama hap kana karışmış mıdır tam bilgisi olan var mı yoksa etkisini göstermemiş midir ?

3 CEVAP

eymensen

16.30 gibi yaklaşık 15-16 saat geçmiş üzerinden yani

Anonymus552223

Ben de birkac gun once verdim bu haptan. Suyla karistirip şringayla. Kusmadilar. Siz nasil verdiniz

eymensen

ya ben bu hapdan değil başka bir hap veriyorum kedim çok sakin normalde ama bu hap biraz ağır kokuyor yuttururken biraz sorun yaşadık normalde direk ağızına koyup yutturuyorum veterinerlerin yaptığı gibi ilk defa baya bi zorlandım da acaba olmadı mı dedim iç paraziti merak ettim doğrusu