Bu Kotu Mu

Erkek kedim kisirlaşali 3 veya 4 hafta oldu böyle bir şey yoktu bu güne kadar şuan var fark etim

10 CEVAP

Anonymus552223

En fazla bir kez daha dikis attirip antibiyotik kullanmaniz gerekir. İnsallah gerek kalmaz tabi

Anonymus552223

Yarasi acilmis sanki, uc haftada tamamen kapaniyor normalde ama uzman da degilim tabi

epiglottis elim ayağım titriyor şuan bir şey olur mu orda nokta gibi birşey vardı o yok delik olmuş

Anonymus552223

Hemen endiselenmeyin ya kendisi dikisi falan cekistirip acmis olabilir. Her yara ayni surede kaynamaz. Akinti iltihap gibi biseyler var mi?

Akıntı nasıl anlaşılıyor kusuruma bakmayın ilk kedim ve ilk defa kısırlaştırma yapıp baktim kedim ve üzerine çok düşüyorum ama içi kırmızı sulu gibi dışa akan bir şey yok korkum tuvalete giriyor enfeksiyon falan kapar diye korkuyorum

izmir_pet

KediAnnesi sen kedini 6Martta kisirlastirdin. 3-4 hafta olmadi. Malesef benim bilgim yok normal olup olmadigi hakkinda bilmiyoruma ama
**arkadaslar cevaplarken buna gore cevaplayin. 6martta ameliyat oldu kedisi

izmir_pet

kisirlastirdigin vetine resim atip sorun siz oncelikle. Birde vetmate uygulamasindan sorun isterseniz. Ondan sonra supheli durumsa goturun veterinere

Anonymus552223

Bir haftayla uc dort hafta arasinda fark var tabi. O zaman henuz kaynamamasi normal. Cekistirip dikisi acmistir.

Şuan tarihe bakmadım karnesinden veterinere yazdım zaten şişerse ve akıntı olursa getirirsiniz diye

Cansumuezza

veterinerinize danışın açılma gibi bir durum varsa sizi çağırır zaten