Nd Yaş Mama

Saerde

Nd yavru kedi konserve maması kullananlar nasıl buldunuz?

14 CEVAP

dilasirvan

Ndnin içeriği temiz, tatlandırıcı gibi kimyasallar yok bu nedenle kediler sevmeyebiliyor başka mamalar gibi. Bizimkiler de royal canin gibi iştahla yemedi açıkçası, ben karıştırdım ikisiniz, giderek azalttım royal canini artık yiyolar

LIGHTNING

Ben balıklı yavru konservesi denedim yemedi

LenaHanim

Benimki de az yedi :D

guineapigela

Valla benimki cok seviyor :))

Bizimki sevmedi zorla yediriyorum. Bir sürü almıştım nasıl olsa yer diye her çeşidinden.. Suyunu yalıyor konservenin taneleri kalıyor. Onları da elimde yediriyorum:)

lokum_british

Bence çok kaliteli ama gerçekten N&D yaş mamayı yemiyor. Suyunu yalayıp tanelerini bırakıyor. Nutri tavuklu balıklı ve Gimcat fileto yaş mamalara bayılıyor ama... İçinde pirinç olması canımı sıksa da gimcat tavuklu&karidesliyi anında silip süpürmesinden dolayı almadan edemiyorum. En azından tavuklar ve karidesler içinde bütün bütün olduğundan bir nebze içim rahat.

bademthecatt

Badem sadece schesir chefs choice ve n&d yaş mama yiyor n&d nin yavru tavuklu ve narlısına bayılıyor denemeni tavsiye ederim :)

mialipa

Benimki de pek tercih etmiyor maalesef

Sselin1

Kuzulusunu yedi ama balıklıları aç birakmama rağmen yemedi. mama gerçekten guzel tabi seçici bir kedi degilse yiyecektir. Schesir ve gimcati tavsiye ederim

Cansumuezza

maalesef bizimkide yemedi.

TugbaAytekin

Bi hevesle bende nd yaş mama aldım koklayip koklayip geri döndü.

TugbaAytekin

Arkadaslar boyle yemedigi yas mama olursa eger denemediyseniz birde avucunuzdan vermeyi deneyin. Ben simdi avucuma koydum oyle yemeye basladi daha sonra tabagindan devam etti :)

guineapigela

Ben kullaniyorum hepsi bayila bayila yiyorlar

guineapigela

Ben kullaniyorum hepsi bayila bayila yiyorlar