Evde İki Dişi Kedi Bakıyoruz.biri Hamile.doğan Yavrulara Karşı Kıskançlık Olur Mu Diğer Kedimizde?

Cansuakgun

Erkek kediler boğuyor diye duymuştum yavruları ne kadar doğrudur bilemiyorum ama

1 CEVAP

Anonymus552223

Anne disi kedi digerini yavrularin yanina bile yaklastirmaz. Benim kendi kedim vardi sokak kedisi eve yavruladi. Odaya bile sokmuyordu benim kedimi. Bir sure ayri odalarda kaldilar. Erkek kediler boguyor ama siz yine de dikkat edin. Yavrular biraz buyuyene kadar bir odayi onlara tahsis edin. Guvenli hissetsin anne de surekli koruma modunda olmasin