Sakinlestirici Mi Kullanayim? Yada"........"

guineapigela

Sokakta en fazla 4-5 kere dogum yapmis bir sarman disarda baktigim bir kedicik. Yine hamile.. Onceki dogumlarindan cok az sayida yavru hayatta kaldi. Bebekken alinmamasi gerektigini bilmeyen bilincsiz insanlar bazi yavrulari almasi, ve zor sokak sartlari yuzunden... Bu sefer onu alacagim. Evimde dogursun dedim. Cok emindim. Yari ürkek bi kedi. Beni tanidigi icin sevdiriyor. Kedi tasima box imi aldim. Kediyi sokmaya calistim. Ama olmadi. Iki kisi sokmaya calistik. Yine olmadi. Yasmama ile kandirmaya calistik. Yok. Ellerimiz paramparca. O da artik bizi gorunce kacmaya basliyor. Bi bu eksikti buda oldu, is daha zorlasti. Kedoler icin olan sakinlestirici bende var. Satin almistim. Ama baska bi onerisi olan varsa denemek isterim.

9 CEVAP

Anonymus552223

Hamile kedilerde sakinlestici sıkinti olmaz mi acaba? Eve almak cok dogru karar bir kac gun gecsin surekli mama verin. Tekrar alissin size sonra camasir sepeti gibi daha buyukce bir seye yas mama koyup deneyin

Anonymus552223

Kedi kutusu pek guven uyandirmiyor. Kedilerde her tarafi acik oldugu icin sanirim. Kedi kutusuna koymak ta daha zor.

Anonymus552223

Maalesef bebekleri gidince bir yilda iki kere yavruluyorlar. İnsallah basarili olursunuz. Sonrada kisirlastirirsiniz bari

Gamzessven

geri güvenini kazanmanız lazım şimdi :((( acaba aynı gün o kadar ısrar etmeyip başka gün mü deneseydiniz. Neyse şimdiye bakalım. Yaş mamayla önce daha dar bir alana götürebilirsiniz apartman gibi sonra önüne mama koyarsınız yerken belki sevdirir. Ya da iple topla oynatıp iyi niyetli olduğunuzu hissettirilebilirsiniz. Sakinleştiricilere hiçbir zaman sıcak bakmadım zaten bi de bu kedicik hamileymiş. Bebeklere bir şey olmasın. İyi niyetinizden dolayı tebrik ederim umarım barışırsınız

Anonymus552223

Yakalayinca haber verin. Yavru kedi ve annelerine bakmak o kadar mutluluk verici ki, motivasyonunuz dusmesin:)

guineapigela

Ne yapayimmm??

guineapigela

Evet ayni gun defalarca denemek biraz yanlis bir hareketti ama kedi cok gezen haftada birkere ortaya cikan bir kedi dogumdan once bulmusken kaybetmeyeleim bari dedik. Ama haklisiniz gamzessven

guineapigela

Evet dogumdan sonra kisirlastirmayi dusunuyorum..

guineapigela

Gncl