Arkadaşlar Whiskas Kedi Mama Sını. Kullanmalımıyım.

Aycanur

Arkadaşlar. Whiskas. Kedi mamasını kullanmalımıyım

11 CEVAP

Kokonat

Hayır tavsiye etmiyor veterinerler bu tür market mamalarını

Mia222

Whiskasi hem veterinerler tavsiye etmiyor bunun dışında o mamanin kedileri cezbetmesi kokusundan. Benim kedim hiç durmadan onu yiyordu doymak nedir bilmiyordu. Araştırdım kokusu onları cezbediyor doygunluk hissi vermiyor diyeymis. Sizde kullanmayin

Chartreux

bonasibo - mito iyi ve hesaplı, beğenerekte yiyorlar goody whiskas market maması hep vermeyin. zamanında bu konudaki bilinçsizliğim yüzünden Basbush idrar yollarıyla ilgili çok sıkıntı çekti. böbrek taşı döktü bir dönem, her gün mesanesini boşaltmak için veterinere götürüyorduk. siz siz olun vermeyin öyle mamalar. hem pek beğenmiyorlar da o mamaları .

Tarcininsta

Kesinlikle market maması kullanmayın. Profesyonel mama kullanınki bağışıklıkları güçlü olsun. Hastalanmasın.

Whiskasla kesinlikle doymak değil başka bişey oluyo resmen çıldırıyor bizimki versek Bayılana kadar yer. Kuşu yeniden whiskası yiyen varmış duydum. Tuhaf ve kotu Bi mama.. Bende *********.com dan bonacibo kullanıyorum çok çok memnunum. Yerleri fabrikası izmirde imkanı olan gidip gezebiliyor bile. Hem uygun fiyatlı hem 5kilosunu resmen 3 ayda yiyor..

Aycanur

Tm hepinize teşekkkür ederim:-))

Aycanur

Ya. Arkadaşlar. Kedim yaş mamadan başka. Bişey yemiyo . Goody Nin kuru. Mamasını veriyorum o da. Yaş mamaya karıstırarak. Zorla. Barınaktan aldık. Evden kaçmış. Çocuklar barınağa. Götürmüş ankara kedisi. Eski mamasını bilmiyorum. Oda şuan whiskasın yaş mamasını. Yiyor ama whiskası bıraktıracağım. Good . Sizce iyimi.

Aycanur

Chartreux kedim. Whiskası Çok severek yiyor. Ama. Öyle diyosanız bıraktırırım

Niso

başka birine de önerdim izmirde ********* diye bir şirket var sahibi olan kişi bile yiyor mamadan aynı sorun bnde de var kediler bu mamayı görünce ıslak mama aramıyorlar kargo ile her ile gönderimi mevcut
kedinize afiyet olsun

patkam

Bende eskiden 1-2 hafta boyunca kedime whiskas veriyordum...Bununla ilgili pek fazla bilgim yok ama ben kuru mama tercih ediyorum...Vetenirelimizde söylemişti kuru mama tercihimdir fakat TAVUKLU kedilere zararlı demişti...

patkam

Micho_proplan_hills bu mamalar tercihimdir....Bunları *********.com dan bulabilirsiniz...